DOŁĄCZ DO NAS

Młodszy Księgowy/Księgowa inFakt | Pełna księgowość

Lokalizacja

Zdalnie

Forma zatrudnienia

B2B

Nazywam się Marzena Wierzbicka i w inFakcie odpowiadam m.in. za rekrutację nowych Księgowych. Nasi Księgowi samodzielnie ustalają swoje ceny i decydują o wielkości bazy Klientów. Praca odbywa się całkowicie zdalnie, ale zawsze mogą liczyć na naszą pomoc.

Twój zakres obowiązków:

  • prowadzenie pełnej księgowości spółek z o.o. zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • indywidualna i kompleksowa obsługa klientów,

  • sporządzenia deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych,

  • sporządzanie list płac i deklaracji ZUS,

  • tworzenie zestawień i analiz na potrzeby klientów,

  • mailowy i telefoniczny kontakt z klientami,

  • kontakt z urzędami.

Nasze wymagania:

  • jesteś otwarty/a na prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub już ją posiadasz,

  • posiadasz minimum roczne doświadczenie w rozliczaniu pełnej księgowości firm z różnych branż,

  • znasz zasady prowadzenia pełnej księgowości w spółkach prawa handlowego,

  • jesteś samodzielny/a, sumienny/a i odpowiedzialny/a,

  • jesteś mistrzem w organizacji swojego czasu,

  • potrafisz zrozumiale tłumaczyć różne zagadnienia księgowe,

  • lubisz kontakt z ludźmi,

  • zależy Ci na budowaniu długofalowej współpracy z klientami,

  • jesteś otwarty/a na potrzeby klienta i jego oczekiwania.

To oferujemy:

  • wsparcie Mentora,

  • zdalną współpracę z dowolnego miejsca w Polsce,

  • elastyczne godziny pracy,

  • pracę, którą Ty sam wyceniasz i decydujesz, ile zarabiasz (swobodne ustalanie poziomu cen dla klientów),

  • dostęp do bazy klientów z różnych branż z całej Polski

  • bezpłatny dostęp do programu księgowego

  • bezpłatny dostęp do programu CRM do zarządzania klientami,

  • program wdrożeniowy i szkoleniowy,

  • wsparcie merytoryczne i techniczne naszych specjalistów,

  • coroczną imprezę integracyjną na Dzień Księgowego.

O inFakt

inFakt od 2008 dostarcza aplikację ułatwiającą prowadzenie firmy, kontakt z księgowymi i wystawianie faktur i dodawanie kosztów. Jest aplikacją stworzoną od zera, która zdobyła polski rynek i jest liderem na rynku. Rozwijany przez nas mechanizm sztucznej inteligencji pozwala automatycznie rozpoznawać i księgować nowe dokumenty, co znacząco upraszcza pracę przedsiębiorcom, tak, aby mogli zająć się tym, co dla nich najważniejsze.