DOŁĄCZ DO NAS

Księgowy weryfikujący księgi handlowe

Lokalizacja

Kraków / Hybrydowo

Forma zatrudnienia

B2B / UoP

Nazywam się Adrianna Domogała. W inFakcie jestem Managerem Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego i opiekuję się Księgowymi rozliczającymi pełną księgowość. Obecnie poszukuję do zespołu eksperta/ekspertki, których rolą będzie wsparcie Księgowych w codziennej pracy oraz weryfikacja poprawności księgowań naszych Klientów na pełnej księgowości.

Twoje obowiązki:

  • weryfikacja poprawności i terminowości księgowań u Klientów na pełnej księgowości,
  • sporządzanie raportów z przeprowadzonego przeglądu ksiąg,
  • prowadzenie komunikacji z Księgowymi,
  • omawianie wyników przeglądu ksiąg z Księgowymi oraz Klientami,
  • sporządzanie statystyk, analiz z przeprowadzonych audytów,
  • wsparcie merytoryczne zespołu,
  • wsparcie procesu reklamacji.

Nasze wymagania:

  • zainteresowanie pracą w strukturach wewnętrznych Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego,
  • zainteresowanie pracą audytora księgowości w pełnym wymiarze,
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu ksiąg handlowych spółek handlowych, usługowych i produkcyjnych,
  • wiedza z zakresu PIT, VAT, ZUS, CIT, Ustawy o rachunkowości,
  • bardzo dobre umiejętności organizacji własnej pracy,
  • samodzielność w układaniu / usprawnianiu procesów,
  • nastawienie na współpracę w zespole,
  • chęć oraz umiejętność dzielenia się wiedzą z innymi,
  • umiejętność raportowania w Excelu i sporządzania analiz, statystyk zebranych danych,
  • mile widziane doświadczenie we współpracy z biegłym rewidentem lub audytorami,
  • mile widziana znajomość programu Comarch Optima oraz 360księgowość.

To oferujemy

  • pracę w innowacyjnej firmie technologiczno-księgowej,
  • nowoczesne biuro w centrum Krakowa,
  • system wdrożeniowo – szkoleniowy,
  • wysoką kulturę pracy,
  • MacBooka i dodatkowy monitor,
  • dostęp do firmowej biblioteczki,
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny/partnera,
  • lekcje języka angielskiego z Native Speakerem,
  • świeże owoce,
  • codzienne wspólne lunche w biurze, finansowane przez firmę,
  • kartę Multisport Benefit,
  • zadaszony parking rowerowy + prysznic,
  • atrakcyjny system rekomendacyjny,
  • spotkania i wyjazdy integracyjne,
  • możliwość pracy zdalnej w wybranych dniach,
  • wygodne krzesło.

O inFakt

inFakt od 2008 dostarcza aplikację ułatwiającą prowadzenie firmy, kontakt z księgowymi i wystawianie faktur i dodawanie kosztów. Jest aplikacją stworzoną od zera, która zdobyła polski rynek i jest liderem na rynku. Rozwijany przez nas mechanizm sztucznej inteligencji pozwala automatycznie rozpoznawać i księgować nowe dokumenty, co znacząco upraszcza pracę przedsiębiorcom, tak, aby mogli zająć się tym, co dla nich najważniejsze.